BETALINGSMULIGHEDER 

Tilmeld dig til at modtage nyhedsbrev fra Aurion

Vi sender et nyhedsbrev ud hver måned om nye produkter, bagekurser og events. Her kan du tilmelde dig.

Kontakt

Mølleriet
og bageriet

Aurion A/S
Guldagervej 525
9800 Hjørring
E-mail: info@aurion.dk
Telefon 98 96 34 44
Kun besøg ifølge aftale

 

Butikken Aurion,
Hjørring centrum

Søndergade 9
9800 Hjørring
E-mail: butikken@aurion.dk
Telefon: 98 92 76 35
Åbningstider:
mandag - fredag kl. 11:00 - 17:30
lørdag kl. 10:00 - 12:30

Personale


Direktion

Adm. direktør
Brian Tholstrup Nybo
E-mail: brian@aurion.dk
Telefon: 98 96 34 44
Mobil: 20 14 07 21

Produktionsdirektør
Jørn Ussing Larsen
E-mail: jorn@aurion.dk
Telefon: 98 96 34 44

Salg og
ordremodtagelse

Salgsansvarlig
Inger Larsen
E-mail: inger@aurion.dk
Telefon: 98 96 34 44

Dorte Bæk
E-mail: dorte@aurion.dk

Lone Møller Vendelbo
E-mail: lonevendelbo@aurion.dk

 


Kvalitet og økonomi

Kvalitetsansvarlig
Gyda Elisabeth Vinther
E-mail: gyda@aurion.dk
Telefon: 98 96 34 44

Økonomiansvarlig
Bjarne Porsgaard
E-mail: bjarne@aurion.dk
Telefon: 98 96 34 44

Butik og produktudvikling
Trine Tøtterup Hansen
E-mail: trine@aurion.dk
Telefon: 98 92 76 35