Vi springer over hvor kornet er højest

Kontakt os

Har du spørgsmål til vores produkter eller er der andet, vi kan være behjælpelige med, så send en mail eller giv os et ring. Omhandler dit spørgsmål produkter, som forhandles i Butikken Aurion, bedes du venligst kontakte butikken. 

Aurion A/S
Guldagervej 525
9800 Hjørring
Tlf. +45 9896 3444
E-mail: info@aurion.dk
Telefontid: mandag - torsdag kl. 7.30 - 14.30
Fredag kl. 7.30 - 13.30
Kun besøg ifølge aftale - der er intet salg til private på virksomhedsadressen

Butikken Aurion
Søndergade 9
9800 Hjørring
Tlf. +45 9892 7635
Åbningstider: man-fre kl. 10.00-17.30, lørdag kl. 10.00-12.30

Ønsker du at kontakte Aurions grundlæggere, Inger og Jørn Ussing Larsen, kan du sende en mail til inger@speltkorn.dk og jorn@speltkorn.dk 

DIREKTION
Adm. direktør
Brian Tholstrup Nybo
Tlf.: 9896 3444
Mobil: 2014 0721
brian@aurion.dk

ØKONOMI
CFO
Leo Hansen
Tlf.: 9896 3444
leo@aurion.dk

PRODUKTION
Produktionschef
Lasse Martens
Tlf.: 9896 3444
Mobil: 5455 3300
lasse@aurion.dk

Kornansvarlig
Bjarne Hansen
Tlf.: 9896 3444
Mobil: 5455 0686
bjarne@aurion.dk

KVALITET
Louise Albrechtsen Kristensen 
Tlf. 9896 3444 
Mobil 2963 9757 louise@aurion.dk

SALG OG ORDRER
Dorte Bæk
Tlf.: 9896 3444
dorte@aurion.dk

Marie Horne
Tlf.: 9896 3444
marie@aurion.dk

 

PR & KOMMUNIKATION
Gitte Bjerre
Tlf. 9896 3444
Mobil 2299 3298
gitte@aurion.dk