BETALINGSMULIGHEDER 

Tilmeld dig til at modtage nyhedsbrev fra Aurion

Vi sender et nyhedsbrev ud hver måned om nye produkter, bagekurser og events. Her kan du tilmelde dig.

Kontakt

Mølleriet
og bageriet

Aurion A/S
Guldagervej 525
9800 Hjørring

Tlf.: 98 96 34 44
E-mail: info@aurion.dk

Kun besøg ifølge aftale

 

Butikken Aurion
Søndergade 9
9800 Hjørring

Tlf.: 98 92 76 35
E-mail: butikken@aurion.dk

Åbningstider:
Mandag - fredag kl. 11:00 - 17:30
Lørdag kl. 10:00 - 12:30

Personale

Direktion

Adm. direktør
Brian Tholstrup Nybo
Tlf.: 98 96 34 44
Mobil: 20 14 07 21
brian@aurion.dk

 

Produktion

Produktionschef
Lasse Martens
Tlf.: 98 96 34 44
Mobil: 54 55 33 00 
lasse@aurion.dk

Kornansvarlig
Bjarne Hansen
Tlf.: 98 96 34 44
Mobil: 54 55 0686
bjarne@aurion.dk

 

   Salg og ordrer

   Dorte Bæk
   Tlf.: 98 96 34 44  
   dorte@aurion.dk

   Marie Horne
   Tlf.: 98 96 34 44
   marie@aurion.dk

   Hanne Møller
   Tlf.: 98 96 34 44
   hanne@aurion.dk

   Markedsføring

    Gitte Bjerre 
    Tlf. 98 96 34 44 
    Mobil 22 99 32 98 
    gitte@aurion.dk


 

 

     Kvalitet 

      Kvalitetsansvarlig
      Anne Hansen
      Tlf.: 98 96 34 44
      anne@aurion.dk

     Økonomi

      Økonomiansvarlig
      Malene Dahl
      Tlf.: 98 96 34 44 
      malene@aurion.dk

   
   Grundlæggere af Aurion

     Inger og Jørn Ussing Larsen
     er fratrådt pr. 01.08.2020.
     De kan kontaktes på mail:
     jorn@speltkorn.dk
     inger@speltkorn.dk