BETALINGSMULIGHEDER 

Tilmeld dig til at modtage nyhedsbrev fra Aurion

Vi sender et nyhedsbrev ud hver måned om nye produkter, bagekurser og events. Her kan du tilmelde dig.

Kontakt

Mølleriet
og bageriet

Aurion A/S
Guldagervej 525
9800 Hjørring

Tlf.: 98 96 34 44
E-mail: info@aurion.dk

Kun besøg ifølge aftale

 

Butikken Aurion
Søndergade 9
9800 Hjørring

Tlf.: 98 92 76 35
E-mail: butikken@aurion.dk

Åbningstider:
Mandag - fredag kl. 11:00 - 17:30
Lørdag kl. 10:00 - 12:30

Personale

Direktion

Adm. direktør
Brian Tholstrup Nybo
Tlf.: 98 96 34 44
Mobil: 20 14 07 21
E-mail: brian@aurion.dk

 

Produktion

Produktionschef
Lasse Martens
Tlf.: 98 96 34 44
Mobil: 54 55 33 00 
E-mail: lasse@aurion.dk

 

Grundlæggere af Aurion

Jørn Ussing Larsen
Tlf.: 98 96 34 44
E-mail: jorn@aurion.dk

Inger Ussing Larsen 
Tlf.: 98 96 34 44 

Salg og
ordremodtagelse

Dorte Bæk
Tlf.: 98 96 34 44
E-mail: dorte@aurion.dk

Marie Horne
Tlf.: 98 96 34 44
E-mail: marie@aurion.dk

 

 


 

 

Kvalitet og
økonomi

Kvalitetsansvarlig
Anne Hansen
Tlf.: 98 96 34 44
E-mail: anne@aurion.dk

Økonomiansvarlig
Malene Dahl
Tlf.: 98 96 34 44 
E-mail: malene@aurion.dk